Na njihni

Rreth nesh

Prej 2019 Image
Gjyms'Hana Fole

Foleja jote nga A ne Z.

Gjyms'Hana eshte nje kompani dedikuar Interior Dizajn. Ofron sherbim holistik, qe na projektimi deri ne produkt.

Lexo me shume per ne.

Njihuni me ekipin

Ekipi yne

Image

Ana Gjymshana

Themeluese
Image

Anisa Zace

Menaxhere
Image

Eni Mullameti

Interior Dizajner
Architectural Design

Perse te na zgjidhni ne?

Gjyms'Hana eshte nje kompani qe vjen me risine e ofrimit te cdo gjeje ne lidhje me Interior Dizajn ne nje hapesire te vetme.

Duke evituar keshtu shetitjet nga nje vend ne tjetrin dhe duke zgjidhur pune ne nje destinacion.

  • Ofrojme sherbim dhe produkt nga A ne Z.
  • Kursejme kohen.
  • Tek ne mund te gjeni edhe sherbimin, edhe produktin, edhe punetorine.
  • Gjeni cdo gje ju nevojitet duke trokitur vetem ne nje dere.
  • Personalizojme sipas deshires dhe nevojes.